Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
8°C

Spotkanie z Dominiką Ostałowską

Ocena 0/5

W piątek, 22 marca 2024 r., uczniowie klas III Technikum Nr 2 w zawodzie technik ochrony środowiska oraz technik handlowiec udali się wraz z opiekunkami: panią Joanną Korzeniewską i panią Agnieszką Kurpiewską, na spotkanie pod hasłem „Poezja bywa kobietą”, które z okazji Światowego Dnia Poezji zostało zorganizowane przez panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie we współpracy z Książnicą Pomorską w Szczecinie.

Do biblioteki został zaproszony gość - doskonale znana z różnych produkcji filmowych oraz ról teatralnych aktorka, pani Dominika Ostałowska. Podzieliła się ona z nami krótkimi anegdotkami, a także uraczyła nas swoim głosem przy hipnotyzującej prezentacji wierszy wielu polskich poetek. Usłyszeliśmy między innymi utwory Wisławy Szymborskiej, Małgorzaty Hillar, Zuzanny Ginczanki, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Urszuli Zajączkowskiej, Urszuli Kozioł, a także Haliny Poświatowskiej. W chwilach oddechu przygrywali nam uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Choszcznie, którzy zagrali na skrzypcach, flecie i ksylofonie przy akompaniamencie pani Ewy Kubiak-Kubackiej.

Uczniowie podsumowali wydarzenie jako fascynujące, a także rozluźniające. Na pewno była to miła odskocznia od codziennych zajęć, oczywiście w formie edukacyjnej! Liczymy na więcej takich wycieczek i bardzo dziękujemy pani dyrektor Katarzynie Jezierskiej za zaproszenie!

Klaudia Klejna IIITH

Galeria zdjęć

"Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 11 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 10 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 9 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 8 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 7 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 6 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 5 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 4 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 3 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 2 "Poezja bywa kobietą" - spotkanie z Dominiką Ostałowską 22.03.2024 r. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.