Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
7°C

Spotkanie kadry kierowniczej

Ocena 0/5

W dniach 7-8 marca 2024 r. ZS Nr 2 w Choszcznie gościł delegację szkoły partnerskiej OSZ Oder-Spree w Fürstenwalde w składzie: p. Torsten Fischer,  p. Uwe Schaffranke i p. Jörg Höhnow. Stronę polską reprezentowała dyrekcja szkoły: p. Beata Chmielewska, p. Edyta Kondela, p. Aneta Tuszyńska oraz w roli tłumacza p. Teresa Wiśniewska.

Celem wizyty było doprecyzowanie szczegółów projektu „Jak  zostać profesjonalistą?”, który odbędzie się we wrześniu 2024 r. w Choszcznie.

Zgodnie z programem, uczestnicy spotkania złożyli wizytę w firmie „Sumara Sp. z o.o.” w Wielgoszczy. Dzięki uprzejmości prezesa firmy, p. Macieja Sumary, mieliśmy okazję poznać technologię wytwarzanych produktów, park maszynowy oraz specyfikę branży metalowej. Wieczór kadra kierownicza spędziła w kręgielni „Flame Bowling” w Choszcznie. Gra w kręgle w nowym lokalu, smaczne jedzenie, miła obsługa - to wszystko sprawiło, że uczestnicy spotkania świetnie czuli się w swoim towarzystwie i szybko się zintegrowali. Następny dzień, czyli 8 marca 2024 r., był wyjątkowy ze względu na datę. Panowie świętowali razem z paniami Dzień Kobiet, a następnie uczestniczyli w pokazie przygotowanym przez  p. Roberta Mańkowskiego w warsztatach szkolnych. Tym razem maszyna CNC pod czujnym okiem p. Mańkowskiego „wyprodukowała” gadżet reklamowy. Co to był za gadżet, na razie nie zdradzimy. Naszym zdaniem był to strzał w dziesiątkę promujący naszą szkolę.

Podsumowanie spotkania upłynęło w miłej atmosferze. Partnerzy byli zadowoleni z przebiegu wizyty, zaś strona niemiecka zaprosiła grupę młodzieży z naszej szkoły do Fürstenwalde, w związku z realizacją kolejnego projektu w dniach 22-24 kwietnia 2024 r.

Jak widać, nasza współpraca kwitnie, choć za nami 20 lat, a pomysłów i chęci nam nie brakuje. Projekt został współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Powiat Choszczeński.

koordynator projektu Teresa Wiśniewska

Galeria zdjęć

1 Firma Sumara Sp. z o. o. w Wielgoszczy 2. Zwiedznie firmy z prezesem p. Maciejem Sumarą 3. Park maszynowy 4  Maszyna do obróbki mechanicznej 5 Spawalnia 6  Hala produkcyjna 7  Hala cd. 8  W magazynie 9  Magazyn cd. 10  Warsztaty szkolne 11  Goście przy maszynie CNC 12 Maszyna CNC w akcji 13 Proces produkcji 14 Pokaz autorstwa p. R. Mańkowskiego 15 Goście z naszą młodzieżą 16 Uczestnicy projektu wraz z uczniami 17 Zdjęcie grupowe cd.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.