Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
27°C

Wojsko Polskie szkoli uczniów szkoły

Ocena 0/5

27.05.2024 r. Choszczeński Dywizjon Artylerii Samobieżnej 12. Brygady Zmechanizowanej we współpracy ze szkołą realizował program edukacyjno-obronny projektu „Edukacja z wojskiem".
Celem projektu jest podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształcenie podstawowych nawyków i umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności, a także zachowania w sytuacjach kryzysowych.

Instruktorem projektu był st. sierż. Marcin Rybacki. Zajęcia prowadzili kpr. Filip Preis oraz st. szer. spec. Marcin Kałuża. Nad realizacją zadań czuwał st. chor. sztab. Damian Kalupa, a w ćwiczeniach brali udział uczniowie klasy IIIA.

Piotr Figas

Galeria zdjęć

Edukacja z wojskiem 26 Edukacja z wojskiem 25 Edukacja z wojskiem 24 Edukacja z wojskiem 23 Edukacja z wojskiem 22 Edukacja z wojskiem 21 Edukacja z wojskiem 20 Edukacja z wojskiem 19 Edukacja z wojskiem 18 Edukacja z wojskiem 17 Edukacja z wojskiem 16 Edukacja z wojskiem 15 Edukacja z wojskiem 14 Edukacja z wojskiem 13 Edukacja z wojskiem 12 Edukacja z wojskiem 11 Edukacja z wojskiem 10 Edukacja z wojskiem 9 Edukacja z wojskiem 8 Edukacja z wojskiem 7 Edukacja z wojskiem 6 Edukacja z wojskiem 5 Edukacja z wojskiem 4 Edukacja z wojskiem 3 Edukacja z wojskiem 2 Edukacja z wojskiem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.