Ustawienia

pochmurno

Wojsko Polskie szkoli uczniów szkoły

Ocena 0/5

27.05.2024 r. Choszczeński Dywizjon Artylerii Samobieżnej 12. Brygady Zmechanizowanej we współpracy ze szkołą realizował program edukacyjno-obronny projektu „Edukacja z wojskiem".
Celem projektu jest podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształcenie podstawowych nawyków i umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności, a także zachowania w sytuacjach kryzysowych.

Instruktorem projektu był st. sierż. Marcin Rybacki. Zajęcia prowadzili kpr. Filip Preis oraz st. szer. spec. Marcin Kałuża. Nad realizacją zadań czuwał st. chor. sztab. Damian Kalupa, a w ćwiczeniach brali udział uczniowie klasy IIIA.

Piotr Figas

Galeria zdjęć