browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wasze zdanie jest ważne

 

Po pół roku funkcjonowania nowej strony internetowej, wielu problemach technicznych, z którymi przeciętny nauczyciel, a nie informatyk, radzi sobie domowym sposobem, postanowiliśmy zapytać Was o zdanie. Bądźcie tak dobrzy i poświęćcie jakieś 10 minut na wypełnienie ankiety. Jest ona całkowicie anonimowa, wypełnia się ją tylko raz, a Wasze opinie administrator oraz redaktorzy wezmą na pewno pod uwagę.

Pytania oznaczone * są obligatoryjne, trzeba na nie odpowiedzieć, by przejść dalej.

Nie ma takiego quizu/sondażu/głosowania