browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Kundelka

Opublikowano przez 25 października 2023 Możliwość komentowania Dzień Kundelka została wyłączona

Witamy w tym szczególnym dniu!!!
25 października obchodzimy Dzień Kundelka. Data nie jest przypadkowa i zbiega się z Dniem Ustawy o Ochronie Zwierząt, który obchodzony jest dzień po dacie jej wejścia w życie. Ustawa o Ochronie Praw Zwierząt została podpisana 21 sierpnia 1997, a zaczęła obowiązywać 24 października tego samego roku.
Przypominamy o zbiórce karmy dla podopiecznych naszego choszczeńskiego schroniska. Podsumowanie akcji prowadzonej przez klasę V TOŚ pod patronatem naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu odbędzie się 10 listopada.
Liczymy na Wasze gorące, współczujące porzuconym zwierzakom serca.

Z pozdrowieniami klasa V TOŚ wraz z wychowawcą.

Comments are closed.