browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny zaprasza

Opublikowano przez 21 kwietnia 2023 Możliwość komentowania Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny zaprasza została wyłączona

Uczelnie wyższe wychodzą do uczniów ZS Nr 2 z ofertą dalszego kształcenia. 20 kwietnia 2023 r., na zaproszenie szkolnego doradcy zawodowego, pana Bronisława Mielczarka, naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, pani Aneta Zierke, dr Rafał Mazur oraz student wydziału budownictwa, Mateusz Freidenberg. Goście przedstawili bardzo interesującą ofertę uczelni, która może zainteresować każdego maturzystę. Niebawem, już jako absolwentów, czekają ich trudne, życiowe decyzje, związane z wyborem dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Po spotkaniu przedstawiciele ZUT próbowali swoich sił w naszej wirtualnej strzelnicy.

Comments are closed.