browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Targi Edukacyjne ,,Startzeit” w Fürstenwalde

Opublikowano przez 27 marca 2023 Możliwość komentowania Targi Edukacyjne ,,Startzeit” w Fürstenwalde została wyłączona

25.03.2023r. delegacja naszej szkoły złożyła oficjalną wizytę w szkole partnerskiej OSZ Oder-Spree w Fürstenwalde. Naszą szkołę reprezentowali: pani dyrektor Beata Chmielewska wraz z nauczycielami: panem Robertem Mańkowskim, panem Markiem Sznitowskim i panią Teresą Wiśniewską w roli tłumacza. Celem wizyty było doprecyzowanie szczegółów projektu  ,,Europa potrzebuje profesjonalistów”, którego realizacja nastąpi w dniach 8-12 maja 2023r. w  Fürstenwalde. Nasi gospodarze przygotowali atrakcje, wśród których należy wymienić: zwiedzanie Targów Edukacyjnych ,,Startzeit” oraz bazy dydaktycznej szkoły. Wyjątkowe zainteresowanie zwiedzających wzbudził samochód elektryczny firmy ,,Tesla”. Nowe, czarne auto można było nie tylko  podziwiać, ale wsiąść do środka i poczuć ,,powiew Zachodu”. Punktem kulminacyjnym wizyty było spotkanie z kadrą kierowniczą w osobach: dyrektor OSZ Oder-Spree w Fürstenwalde pan Axel Schmook, pan Jörg Höhnow i pan Uwe Schaffranke. Wymiana doświadczeń, omówienie realizacji ww. projektu, a przede wszystkim zaproszenie na jubileusz 60-lecia naszej szkoły stanowiło bardzo miły akcent spotkania partnerów.

koordynator projektu

Teresa Wiśniewska

Comments are closed.