browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Opublikowano przez 15 marca 2023 Możliwość komentowania Międzynarodowe Targi Poznańskie została wyłączona

10 marca uczniowie klasy IIITH wraz z Panią Joanną Korzeniewska uczestniczyli w wycieczce na Międzynarodowe Targi Poznańskie (Targi Książki i Targi Edukacyjne). Do Poznania przybyli wydawcy z całej Polski. Były to zarówno firmy znane jak i skupiające pod swym znakiem pojedynczych pisarzy.  Uczniowie mogli  spotkać autorów swoich ulubionych książek, dokonać  zakupu powieści czy otrzymać indywidualną dedykację. Na terenie targów można było obejrzeć Wystawę Mistrzów Ilustracji & Salon Ilustratorów, odpocząć w Strefie Komiksu, Mangi, Tłumaczy & Scrabble oraz Strefie Rodzinnego Czytania, zakupić stare krążki na giełdzie winyli oraz uczestniczyć w konferencja i warsztatach.

Równocześnie z  Targami  Książki odbywały się Targi Edukacyjne. Tutaj wystawiały się uczelnie wyższe i okoliczne szkoły średnie. Osoby pragnące kontynuować swoją edukację w Poznaniu miały możliwość porozmawiania ze studentami i wykładowcami różnorodnych kierunków studiów.

Miłośnikom książek wyjazd bardzo się podobał.  Uczniowie kształcący się w zawodzie technik handlowiec mogli poszerzyć swoja wiedzę z  zakresu przedmiotów nauczanych w szkole – zagadnień z zakresu promocji firmy i jej towarów na targach.

Wszyscy szczęśliwi i obładowani literaturą wrócili do Choszczna.  W przyszłym roku planujemy powtórzyć wycieczkę na targi.

Comments are closed.