browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień babci i dziadka

Opublikowano przez 29 stycznia 2023 Możliwość komentowania Dzień babci i dziadka została wyłączona

Dzień babci i dziadka nie mógł przejść obok nas bez żadnej przeprowadzonej akcji. Szkolny Klub Wolontariatu właśnie z tej okazji, w celu okazania szacunku oraz stworzenia seniorom możliwości poczucia się wyjątkowo, współpracując z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Choszcznie, odwiedził osoby starsze, samotne i objęte wsparciem Ośrodka.

Nasi przedstawiciele SKW: Hanna Kazimierczak, Weronika Tomczyk, Maciej Szaciło oraz Gracjan Król z klasy IITH, wraz z opiekunką, Panią Agnieszką Stankowską, dotarli do osób z paczką pełną słodkości, kartką z życzeniami oraz pięknym kwiatkiem. Wszyscy włożyliśmy dużo serca w przygotowanie tej akcji.

Wszyscy Państwo, których mieliśmy okazję odwiedzić, miło nas przyjęli, dziękując z uśmiechem na twarzy za taką niespodziankę. Sporo ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się z ich opowieści. Była to też dobra okazja do poznania tego, jak wygląda sytuacja życiowa starszych osób, co ich gnębi i nęka, a także była to okazja do wspomnień czasów ich młodości.

Wszystkim Babciom i Dziadkom chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Przede wszystkim dużo zdrowia.

Maciej Szaciło kl. IITH

Comments are closed.