browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs ekologiczny

Opublikowano przez 31 października 2022 Możliwość komentowania Konkurs ekologiczny została wyłączona

W dniu 28 października uczniowie klas I, II, III oraz IV TOŚ brali udział w szkolnym etapie XXI edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej, organizowanego przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Etap szkolny ma na celu wyłonienie dwóch osób, które będą reprezentowały naszą szkołę w drugim etapie Konkursu, który odbędzie się 25 listopada w Barzkowicach.

Uczniowie: Daria Dawicka z klasy ITOŚ, Hanna Kudełka i Wiktoria Rynkiewicz z klasy IIITOŚ oraz Wiktor Kędzierski z klasy IVTOŚ, uzyskali tę samą, najwyższą liczbę punktów. Czeka ich więc dogrywka, która odbędzie się 4. listopada i pozwoli wyłonić dwójkę finalistów.

Michał Tomaszczuk

Comments are closed.