browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sprzątanie Świata 2022

Opublikowano przez 23 września 2022 Możliwość komentowania Sprzątanie Świata 2022 została wyłączona

Chcesz obudzić w sobie instynkt łowcy? Zapolować na potwory – butelki PET, i nadymające się smoki – plastikowe reklamówki? Chcesz pokonać hordy puszek po energetykach? Czy po prostu masz potrzebę ochrony naszego środowiska naturalnego przed zalewem śmieci? Jeśli tak, to pamiętaj o akcjach ekologicznych, takich jak Sprzątanie Świata.

W dniu 20.09.2022 r. wszystkie klasy naszego technikum w zawodzie technik ochrony środowiska wzięły udział w Sprzątaniu Świata 2022. Uczniowie działali pod czujnym okiem nauczycieli: pani Jadwigi Czyż i pana Michała Tomaszczuka. Udało im się sprawić, by okolica szkoły wyglądała ładniej i przyjemniej.

Przyjemna była również wspólna praca. Uczniowie klas starszych pokazali pierwszoklasistom, na czym polega ich przyszły fach – walka z niemożliwym to dla nich chleb powszedni. A my wszyscy powinniśmy jednak wierzyć, że uda nam się pokonać złe nawyki ludzi zanieczyszczających środowisko.

Michał Tomaszczuk

Comments are closed.