browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wystawa „19 lat razem” już otwarta

Opublikowano przez 31 maja 2022 Możliwość komentowania Wystawa „19 lat razem” już otwarta została wyłączona

Wystawa „19 lat razem” została oficjalnie otwarta 30 maja 2022 r. podczas Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie. Wśród  pierwszych zwiedzających byli ósmoklasiści ze szkół podstawowych z powiatu choszczeńskiego tj. z Bierzwnika, Choszczna, Chrapowa, Drawna, Krzęcina, Lubiany, Łaska, Pełczyc, Recza, Sławęcina, Suliszewa, Zamęcina i Zieleniewa.  Goście wysłuchali krótkiej relacji o współpracy naszej szkoły z partnerem niemieckim – OSZ Oder-Spree w Fürstenwalde, a następnie obejrzeli pamiątkowe tablice. Wspomnieć należy, że wystawa powstała w ramach realizacji projektu „Zostańmy  w kontakcie! 4 x 3 – prosta sprawa’. Wystawa  „19 lat razem” –  przygotowanie i ekspozycja – sfinansowana została ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali 311 na ekspozycję, która w artystyczny sposób dokumentuje historię współpracy polsko-niemieckiej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że podczas zwiedzania powrócą na chwilę wyjątkowe wspomnienia.

Poniżej kilka fotografii z wystawy.

koordynator projektu

Teresa Wiśniewska

Comments are closed.