browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Sportu 2022

Opublikowano przez 22 marca 2022 Możliwość komentowania Dzień Sportu 2022 została wyłączona

W dniu 21 marca 2022 r., po dwuletniej przerwie, odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. To tradycyjna impreza integracyjna, której celem jest zdrowie i dobra zabawa. W sportowej rywalizacji brało udział 11 klas. Na Dzień Sportu nasi nauczyciele wuefiści, pani Aneta Tuszyńska-Parol i pan Maciej Żołnierzów, przygotowali zestaw konkurencji:

  • turniej piłki siatkowej;
  • rzuty do kosza na czas;
  • skok w dal z miejsca;
  • rzut piłką lekarską;
  • żonglerkę;
  • wyciskanie na klatę;
  • bieżnię;
  • oraz pasjonujące pytanie: “Ile zmieści skrzynia?”.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa IIITH z wychowawczynią, panią Joanną Korzeniewską, drugie IIIC z wychowawczynią, panią Teresą Wiśniewską, natomiast trzecie – IITOŚ/TH z wychowawczynią, panią Edytą Kondelą. Serdeczne podziękowania za sporą frekwencję w tym dniu. Okazało się, że emocji nie zabrakło i do końca wynik rywalizacji był trudny do przewidzenia. Oprócz sportowych emocji na uczniów czekały nagrody książkowe związane z odbytymi w już w roku szkolnym turniejami sportowymi: tenisa stołowego, badmintona, piłki nożnej, piłki siatkowej i koszykówki. Podczas apelu zostały one wręczone przez dyrekcję szkoły i nauczycieli wychowania fizycznego.

Maciej Żołnierzów

Fotografie: Piotr Figas

Comments are closed.