browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyniki konkursu polonistycznego 2022

Opublikowano przez 21 lutego 2022 Możliwość komentowania Wyniki konkursu polonistycznego 2022 została wyłączona

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego nauczyciele poloniści Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zorganizowali konkurs związany z hasłem tegorocznych obchodów, które brzmi: „Wykorzystywanie technologii do wielojęzycznego uczenia się: wyzwania i możliwości”. Kierując się tym hasłem, nauczyciele zaproponowali uczniom napisanie pracy na następujący temat:

Źródło źródłu nierówne – w oryginalny sposób oceń przydatność różnych źródeł internetowych i technologii w nauce języków oraz w Twoim rozwoju kulturowym. Uwzględnij dostępność, jakość, zastanów się nad wyzwaniami. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 400 słów.

Po przeczytaniu zgłoszonych prac i ich ocenie ogłaszamy wyniki:

  • I miejsce – Laura Simińska z IIILOA 48 pkt./60 pkt.;
  • dwa równorzędne wyróżnienia – Nikola Szkuta z IIB 29pkt./60 pkt. oraz Emilia Mehmedov z I TOŚ 29 pkt./60 pkt.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymają ocenę celującą z języka polskiego, a ich prace zostaną opublikowane w Gazecie Szkolnej „Feniks”.

Comments are closed.