browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nasze Technikum wśród najlepszych

Opublikowano przez 19 stycznia 2022 Możliwość komentowania Nasze Technikum wśród najlepszych została wyłączona

Być może pierwszy raz, ale być może nie ostatni Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie ma prawo poszczycić się cenionym wyróżnieniem Fundacji Edukacyjnej Perspektywy – Brązową Tarczą. W zestawieniu brano pod uwagę wyniki matur i wyniki egzaminów zawodowych.

W rankingu województwa zachodniopomorskiego zajęliśmy miejsce 20., w rankingu ogólnopolskim – 426.

Cieszymy się i dziękujemy. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i wszystkim, którzy wspierają nasze wysiłki na rzecz choszczeńskiej młodzieży. Mieć dobry zawód i maturę po naszej szkole? To możliwe. Zostać technikiem handlowcem czy technikiem ochrony środowiska? To pewne.

O kryteriach oceny szkół można przeczytać na stronie Kuratorium w Szczecinie.

Pełne wyniki można znaleźć tutaj.

Comments are closed.