browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wigilia pod Gwiazdami – pomagamy Tomkowi

Opublikowano przez 12 grudnia 2021 Możliwość komentowania Wigilia pod Gwiazdami – pomagamy Tomkowi została wyłączona

5 grudnia 2021 r. odbyła się, zorganizowana przez Starostę Choszczeńskiego, panią Wiolettę Kaszak, impreza świąteczna „Wigilia pod Gwiazdami”. Nasza szkoła wzięła w niej udział w szczytnym celu. Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Beaty Zgorzelskiej, wspólnie ze Szkolnym Klubem Wolontariatu, pod opieką pani Agnieszki Stankowskiej, rękoma członków, czyli naszych uczniów, a także nauczycieli, zadbał o to, by mieć jak najwięcej wspaniałych stroików i ozdób świątecznych. Wszystko po to, by pomóc chłopcu, który tej pomocy potrzebuje.

Los tego chłopca nie oszczędza. Został poparzony w wypadku, walczył o życie, przeszedł kilka operacji. Trwa zbiórka na leczenie. Huk, wstrząs i płomienie. 10-letni Tomek z mamą i jej partnerem jechali po nowego psa, gdy uderzył w nich drugi samochód, a auto stanęło w ogniu. Chłopiec w wyniku wypadku doznał poważnych obrażeń. Teraz próbuje wrócić do normalnego życia.

Nasze ozdoby były chętnie kupowane przez mieszkańców Choszczna i mamy nadzieję, że chociaż trochę Tomkowi pomogliśmy.

Comments are closed.