browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Opublikowano przez 8 grudnia 2021 Możliwość komentowania Konkurs Wiedzy Ekologicznej została wyłączona

W dniu 3 grudnia 2021 r dwie uczennice naszej szkoły: Weronika Mazurek oraz Kornelia Surdacka z klasy III TOŚ, jako laureatki etapu szkolnego, wzięły udział w II etapie XX Edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Konkurs odbył się na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Ekologicznego w Barzkowicach.

Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał: „Z ekologią żyjmy w zgodzie i pomóżmy w tym przyrodzie”. Dziewczęta ukończyły część pisemną z całkiem niezłymi wynikami, aczkolwiek kilku punktów zabrakło, aby mogły dostać się do etapu finałowego, który odbył się w formie ustnej. Po przetarciu szlaku, Weronika i Kornelia nastawiają się na ścisły finał w przyszłym roku.

Michał Tomaszczuk

Fotografie: Michał Tomaszczuk

Comments are closed.