browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Czytanie Młodzieży 2021

Opublikowano przez 20 listopada 2021 Możliwość komentowania Czytanie Młodzieży 2021 została wyłączona

Karolina Kowalczyk z IIITH jako narrator kryminalnej powieści Gabrieli Zapolskiej „Kwiat śmierci”, Maciej Szaciło z ITH jako Antek z Łobzowskiej, szef gangu Czarnych Antków, i Piotr Figas jako dociekliwy inspektor Ślimak? Czy taki skład się sprawdził? Mamy nadzieję, że tak.

We wtorek 16.11.2021 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zorganizowanej po raz piąty akcji Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Książnicy Pomorskiej „Młodzieży Czytanie”. Wśród wielu szkół nie zabrakło Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie.

Artykuł na stronie Kuratorium można przeczytać tutaj.

Fotografia: Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Comments are closed.