browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kolejny sukces recytatorski

Opublikowano przez 19 maja 2021 Możliwość komentowania Kolejny sukces recytatorski została wyłączona

W Zespole Szkół Nr 2 mamy piękną recytatorską tradycję, której nie powstrzymała nawet pandemia. Nasi uczniowie od lat wygrywają lokalne konkursy recytatorskie i są laureatami konkursów wojewódzkich. Warto przypomnieć naszych absolwentów: Aleksandrę Myślicką, Karolinę Kamelę czy Łukasza Siekluckiego.

W tym roku w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 14 maja w Choszczeńskim Domu Kultury, tytuł Laureata zdobyła Karolina Kowalczyk, uczennica klasy II Technikum Handlowego. Karolina recytowała wiersz Bolesława Leśmiana i prozę Olgi Tokarczuk. Będzie reprezentowała Powiat Choszczeński wśród wielu znakomitych recytatorów z całego województwa na 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Gratulujemy Karolinie!

Lilla Rybka

Comments are closed.