browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

DRZWI OTWARTE oczami ich uczestników

Opublikowano przez 7 maja 2021 Możliwość komentowania DRZWI OTWARTE oczami ich uczestników została wyłączona

Zanim wybuchła pandemia, Drzwi Otwarte cieszyły się w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie dużą popularnością. Przyszli kandydaci do szkoły mieli okazję poznać nas bardzo dokładnie, wielu wspomina imprezę bardzo ciepło. Co rok wśród uczniów klas pierwszych przeprowadzana jest ankieta, w której pytamy między innymi o to, co najbardziej przekonuje absolwentów szkół podstawowych do podjęcia kształcenia w ZS Nr 2. Drzwi Otwarte zawsze są wysoko w rankingu. Dlatego żałujemy, że nie jest możliwe zorganizowanie naszej ulubionej imprezy. Tym niemniej warto powspominać. Jakie odczucia mieli wówczas obecni uczniowie ZS Nr 2? Zapraszamy do lektury.

Mili uczniowie oraz nauczyciele. Zdziwiło mnie, jak szkoła oraz hala są duże. Najbardziej zwróciłam uwagę na salę 306 (pracownię, gdzie odbywa się kształcenie w zawodzie technik handlowiec)  – bardzo dobrze to wspominam, jak cudownie przyjęła nas Pani Edyta Kondela.

Julia Frączyk

Co mnie zaskoczyło? Ciepłe przyjęcie, fajni nauczyciele i uczniowie. Z każdym można było śmiało pogadać, każdy ciepło przyjął nowe osoby, a bałam się, że będzie inaczej  Dużym zaskoczeniem była również hala sportowa, porządny sprzęt, duże boisko. Szkoła sama w sobie również fajna, nigdy nie ma nudy, zawsze jest wesoło i przyjemnie.

Nikola Wrzosek

Jak wszedłem do szkoły, zaskoczyła mnie jej wielkość. Dobre wrażenie wywarli na mnie sympatyczni nauczyciele. Przygotowali oni ciekawe prezentacje dotyczące kierunków kształcenia. Zaskoczyły mnie na przykład eksperymenty chemiczne w pracowni, gdzie kształcą się uczniowie w zawodzie technik ochrony środowiska. Zapoznaliśmy się z mikroskopem, sprzętem wykorzystywanym do kształcenia w zawodzie technik handlowiec. Uczniowie oprowadzający nas po szkole byli bardzo uprzejmi. Dobre wrażenie wywarło na mnie nowoczesne wyposażenie klas, a także czystość i estetyka szkoły.

Kewin Zając

Zaskoczyła mnie przede wszystkim powierzchnia szkoły – jest ogromna, przejrzysta, ma bardzo ładne, zadbane podwórko. Hala sportowa jest bardzo dobrze wyposażona, tak samo jak klasy (nowoczesny i dobrej jakości sprzęt), mili nauczyciele i uczniowie, na każdym można polegać i czuć wsparcie.

Wiktoria Gałamaga

Na Drzwiach Otwartych było bardzo fajnie, przyjemna atmosfera, mili ludzie oraz nauczyciele. Przestronna szkoła z dużą ilością miejsca do odpoczynku na przerwach. Można było z każdym porozmawiać. Pozytywne zaskoczenie. Polecam!

Karolina Kowalczyk

Z uwagi na zaistniałą sytuację nie mogliśmy zorganizować Drzwi Otwartych. Z tego względu przygotowaliśmy filmy prezentujące ZS Nr 2 oraz oferowane kierunki kształcenia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Znajdują się one na stronie internetowej i Facebooku szkoły.

Comments are closed.