browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zakończenie nauki klas maturalnych 2021

Opublikowano przez 30 kwietnia 2021 Możliwość komentowania Zakończenie nauki klas maturalnych 2021 została wyłączona

Szanowni Państwo,
Drodzy Absolwenci,

każdego roku w kalendarzu uroczystości szkolnych wpisuje się ważne wydarzenie, jakim jest pożegnanie klas maturalnych, które zawsze zyskuje swój niepowtarzalny charakter. 30 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie.

W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkoły, podobnie jak w roku ubiegłym, nie mogła się odbyć tradycyjna uroczystość zakończenia zajęć, podczas której absolwenci otrzymują świadectwa. Odbiór dokumentów z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego, został przygotowany w szkole według ustalonego harmonogramu dla małych grup.

30 kwietnia absolwenci klas maturalnych podczas spotkania z wychowawczyniami, oprócz świadectw dostali upominki od szkoły. Miłym akcentem było wręczenie nagród dla najlepszych absolwentów, które zostały ufundowane przez Powiat Choszczeński. Wyróżnionym absolwentom za bardzo dobre wyniki w nauce zostały wręczone również listy gratulacyjne od Starosty Choszczeńskiego Pani Wioletty Kaszak, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców. Za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym, za aktywność samorządową, za osiągnięcia artystyczne i sportowe nasi absolwenci zostali obdarowani prezentami od Rady Rodziców.

Drodzy Absolwenci,

chciałabym, abyście mogli w sposób tradycyjny świętować zakończenie szkoły. Mimo nietypowej sytuacji spotkaliśmy się w tym tygodniu podczas lekcji on-line, prowadzonych przez wychowawczynie: Panią Beatę Zgorzelską, Panią Wiesławę Gruszkę i Panię Edytę Tyburczy-Kujawę. Były to wzruszające rozmowy. Pamiętajcie, że zawsze będziemy Was miło wspominać. Życzę Wam, by nowe możliwości, które pojawią się w życiu dorosłym niosły ze sobą spełnienie w każdym możliwym wymiarze. Przed Wami egzamin maturalny, z tej okazji życzę Wam optymizmu i szczęścia oraz tego, abyście mądrze wykorzystali zdobytą wiedzę i umiejętności.

Dziękuję wychowawczyniom i nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość w stosunku do uczniów i wsparcie jakim ich obdarzyliście. Pracownikom szkoły dziękuję za życzliwość, która jest niezbędna w relacjach z młodzieżą. Rodzicom Maturzystów życzę wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwu mogą realizować swoje marzenia.

Życzę wszystkim dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.

List gratulacyjny z nagrodą od Starosty Choszczeńskiego, list gratulacyjny od Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców otrzymują:

 • Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego:
  • Patrycja Eljasz – świadectwo z wyróżnieniem;
  • Nikola Świtała;
  • Michalina Hyba;
  • Gracjan Rodykow;
  • Nikola Kuś;
  • Zuzanna Tasak;
  • Sandra Janiak.
 • Absolwentki Technikum w zawodzie technik handlowiec:
  • Adrianna Dziemian;
  • Nikola Hłasko;
  • Karolina Kras;
  • Patrycja Kubicka;
  • Nikola Maldzis;
  • Justyna Wojcieszko.
 • Absolwenci Technikum w zawodzie technik ochrony środowiska:
  • Mateusz Subocz – świadectwo z wyróżnieniem;
  • Magdalena Jaszkiewicz – świadectwo z wyróżnieniem;
  • Oskar Kurpiński – świadectwo z wyróżnieniem;
  • Wiktoria Lech;
  • Oskar Glegoła;
  • Damian Walkowiak;
  • Jakub Wróblewski.

Nagrodę od Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich za godne reprezentowanie Szkoły w Poczcie Sztandarowym otrzymują:

  • Oskar Kurpiński;
  • Natalia Michniewicz;
  • Wiktoria Lech;
  • Hanna Janiak

Nagrodę od Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich za działalność samorządową otrzymują:

  • Patrycja Eljasz;
  • Oskar Kurpiński;
  • Oskar Glegoła.

Nagrodę od Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich za działalność artystyczną otrzymują:

  • Patrycja Eljasz;
  • Oskar Kurpiński;
  • Patrycja Kubicka.

Nagrodę od Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich za osiągnięcia sportowe otrzymują:

  • Julia Wróbel;
  • Tadeusz Jagodziński.

Z wyrazami szacunku,
Barbara Ciecierska
dyrektor szkoły

Fotografie: Edyta Tyburczy-Kujawa i uczniowie

Comments are closed.