browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Sportu – tradycja szkoły

Opublikowano przez 17 marca 2021 Możliwość komentowania Dzień Sportu – tradycja szkoły została wyłączona

Czy można wiosnę powitać na sportowo – jak najbardziej. Tradycyjnie już uczniowie i nauczyciele naszej szkoły od wielu lat uświetniają ten dzień na hali sportowej. Uroczysty apel z zachowaniem ceremoniału zapalenia znicza olimpijskiego, podsumowaniem zmagań sportowych organizowanych w roku szkolnym, a następnie zdrowa rywalizacja w duchu sportowym i dobra zabawa. Cel – zdobycie tytułu „Najbardziej usportowionej klasy w szkole”. Drugi rok z rzędu sytuacja pandemiczna krzyżuje Nam plany. Niemniej jednak możemy chociaż powspominać to, co działo się zawsze. Pamiętacie, jak żywo uwijaliście się w rzutach do kosza na czas, przeciąganiu liny, skoku wzwyż, rzucie piłką lekarską, kapkowaniu, ćwiczeniach siłowych, biegach na bieżni czy turnieju piłki siatkowej? Mamy nadzieję, że za rok wrócimy do Naszej tradycji i spotkamy się wszyscy razem na „polnej”. Życzmy wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Ze sportowym pozdrowieniem n-le WF J

Comments are closed.