browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pożegnanie Jerzego Białacha

Opublikowano przez 20 lutego 2021 Możliwość komentowania Pożegnanie Jerzego Białacha została wyłączona

Zmarł pan Jerzy Białach, znany choszczeński malarz, uhonorowany przez Zespół Szkół Nr 2 tytułem Przyjaciela Szkoły. Od wielu lat pan Jerzy towarzyszył nam podczas uroczystości szkolnych, obrazami obdarowywał zwycięzców szkolnych konkursów, Jego prace możemy podziwiać w holu szkoły, gdzie przygotowano specjalnie Jemu poświęcony kącik. Na naszych łamach pojawiał się wielokrotnie, pisaliśmy o nim przy różnych okazjach, na przykład przy okazji wystawy w Klubie Garnizonowym.

Bliskim pana Jerzego Białacha chcemy złożyć wyrazy najszczerszego współczucia.

Społeczność Szkolna
Zespołu Szkół Nr 2
im. Noblistów Polskich
w Choszcznie

Comments are closed.