browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Obchody Dnia Handlowca

Opublikowano przez 5 lutego 2021 Możliwość komentowania Obchody Dnia Handlowca została wyłączona

W związku z obchodzonym w Polsce Dniem Handlowca zwanym również Dniem Pracownika Handlu w naszej szkole został zorganizowany Konkurs na Najlepszego Handlowca oraz lekcja dotycząca praw konsumenta,  na którą zostali zaproszeni wszyscy nauczyciele.

2 lutego 2021 roku 44. uczniów uczących się w Technikum Handlowym w klasach I – III rywalizowało między sobą o tytuł Najlepszego Handlowca. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną konkurs odbył się w formie quizu online.

Oto wyniki:

I miejsce i tytuł Najlepszego Handlowca otrzymała:

Paulina Więckowska, klasa III TH

II miejsce:

Weronika Rusiecka, klasa III TH

Klaudia Nalewska, klasa II TH

III miejsce:

Szymon Ozimek, klasa III TH

Aleksandra Napieraj, klasa III TH

Klaudia Pietrakowska, klasa III TH

Karolina Kowalczyk, klasa II TH

Wiktoria Kowalczyk, klasa I TH

Maja Gardian, klasa I TH

Bartosz Dziewulski, klasa I TH

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

 

4 lutego Dorota Majchrzak – nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Handlowym – przeprowadziła lekcję otwartą „Umowy sprzedaży konsumenckiej”. Uczniowie i nauczyciele mogli dowiedzieć się o swoich prawach związanych z zawieraniem umów konsumenckich w sposób tradycyjny, poza lokalem przedsiębiorstwa oraz przez Internet.

Wszystkim absolwentom Technikum Handlowego, Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy kształcili się w zawodzie sprzedawca oraz pracownikom handlu z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego.

Nauczyciele Technikum Handlowego

 

Comments are closed.