browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Olimpiada z ZUS

Opublikowano przez 20 grudnia 2020 Możliwość komentowania Olimpiada z ZUS została wyłączona

14 grudnia 2020 roku odbył się etap szkolny Olimpiady z ZUS “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Pierwszy raz był on przeprowadzony online.  Uczestniczyli w nim uczniowie klasy II TH. Celem olimpiady jest propagowanie wiedzy wśród młodzieży na temat ubezpieczeń społecznych. Z tego powodu uczestnicy konkursu brali udział w cyklu zajęć poświęconych tej tematyce w ramach realizacji projektu “Lekcje z ZUS”. 

Comments are closed.