browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Szkolny konkurs o Józefie Piłsudskim

Opublikowano przez 10 listopada 2020 Możliwość komentowania Szkolny konkurs o Józefie Piłsudskim została wyłączona

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości 9. listopada 2020 r. odbył się Szkolny Konkurs o Józefie Piłsudskim. To czołowa postać odradzającej się państwowości polskiej, Brygadier, Marszałek, Naczelnik Państwa, jeden z Ojców Niepodległości, także mąż stanu, patriota, polityk, żołnierz. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

Z jego bogatą biografią postanowili zmierzyć się uczniowie naszej szkoły. Do konkursu zgłosili się uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia.

W sytuacji pracy zdalnej uczniowie rozwiązywali test w formie on – line. Uczestnicy odpowiadali na pytania w formie zamkniętej, ale także udzielali odpowiedzi w formie otwartej. Uczniowie musieli wykazać się znajomością nie tylko faktów z życia politycznego Piłsudskiego, ale także z jego życia prywatnego.

Oto wyniki:

  • I miejsce Magdalena Sokół, klasa IILO, 33 punkty na 35;
  • II miejsce Gracjan Rodykow, klasa IIILO, 29/35;
  • III miejsce Joanna Florczak, klasa ITH, 28/35
    Oskar Kurpiński, klasa IVTOŚ, 28/35
    Paulina Tałałaj, klasa IIB BSISt, 28/35

Gratulujemy!

Comments are closed.