browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej tenisa stołowego 2020

Opublikowano przez 1 października 2020 Możliwość komentowania Turniej tenisa stołowego 2020 została wyłączona

W dniu 29.09.2020 r w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie rozegrano turniej tenisa stołowego. Do zmagań sportowych zgłosiło się 19 uczestników. Na pierwszym miejscu w kategorii kobiet uplasowała się Weronika Maciągowska z IITH, drugie miejsce zajęła jej klasowa koleżanka – Kasia Warszawiak. W kategorii mężczyzn działo się znacznie więcej i walka była do ostatniej piłeczki. I tak, na pierwszym miejscu stanął Piotr Łukomski z IA, tuż za nim starszy kolega z IIIA – Konrad Pióro, trzecie miejsce zajął Mateusz Nęckowski z IIA. Gratulujemy sportowej postawy wszystkim uczestnikom.

Aneta Tuszyńska

Comments are closed.