browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Matura 2020 – ważne informacje

Opublikowano przez 2 czerwca 2020 Możliwość komentowania Matura 2020 – ważne informacje została wyłączona

W Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, zgodnie z wytycznymi MEN, CKE i GIS, została opracowana informacja na temat szczególnych rozwiązań dotyczących organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego, z zapewnieniem bezpieczeństwa sanitarnego.

W/w informacja jest zamieszona na tablicy w holu szkoły i w pokoju nauczycielskim oraz została przesłana w wiadomościach dziennika elektronicznego Librus do absolwentów szkoły i wszystkich członków zespołu egzaminacyjnego.

Poniżej publikujemy zasady organizacji matury w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego, harmonogram oraz zalecenia dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego.

  • Organizacja matury w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego:

ZS Nr 2 – organizacja matura 2020

  • Harmonogram matury:

  • Zalecenia sanitarne:

Comments are closed.