browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyróżnienie Weroniki Rusieckiej

Opublikowano przez 11 lutego 2020 Możliwość komentowania Wyróżnienie Weroniki Rusieckiej została wyłączona

W XIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej i Poezji Śpiewanej w Zespole Szkół Nr 6 w Szczecinie pod Honorowym Patronatem Arcybiskupa Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Szczecina i “Głosu Szczecińskiego” dnia 05.02.2020 r. wystąpiły dwie reprezentantki naszej szkoły: Patrycja Eljasz z IILOa i Weronika Rusiecka z IITH.

Wśród 14 uczestników ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych ze Szczecina, Stargardu, Goleniowa i Chojny nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze i zostały dostrzeżone. Miło nam poinformować, że Weronika Rusiecka została wyróżniona oraz otrzymała nagrodę specjalną Studia Teatr ze Szczecina. Gratulujemy dziewczynom oraz ich instruktorce, pani Lilli Rybce!

Comments are closed.