browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wizyta kadry kierowniczej z OSZ Fürstenwalde

Opublikowano przez 15 stycznia 2020 Możliwość komentowania Wizyta kadry kierowniczej z OSZ Fürstenwalde została wyłączona

W dniu 14 stycznia 2020 r. Zespół Szkół Nr 2 w Choszcznie gościł po raz kolejny delegację ze szkoły partnerskiej – Oberstufenzentrum Oder-Spree w Fürstenwalde.  W spotkaniu  kadry kierowniczej uczestniczyli: pani  dyrektor Barbara Ciecierska, pan kierownik Janusz Solski, zaś stronę niemiecką reprezentował: pan dyrektor  Joachim  Schenk, oraz  pan Uwe Schaffranke. Funkcję tłumacza pełniła pani Teresa Wiśniewska. Celem wizyty było omówienie szczegółów projektu ,,Praktyczna edukacja w warsztatach XXI wieku”, który zostanie zrealizowany w dniach 28 września – 2 października 2020r. w Choszcznie.  Program spotkania obejmował wizytę w warsztatach szkolnych. Kadra kierownicza miała okazję poznać technologię wytwarzania różnych elementów metalowych oraz  obejrzeć nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, które zostały zakupione w ramach modernizacji warsztatów.

Projekt został współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Starostwa Powiatowego w Choszcznie.

Teresa Wiśniewska

Comments are closed.