browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zachodniopomorskie Magnolie EFS

Opublikowano przez 29 października 2019 Możliwość komentowania Zachodniopomorskie Magnolie EFS została wyłączona

25 października 2019 r. w Szczecinie rozstrzygnięto konkurs Zachodniopomorskie Magnolie EFS. Laureatem tej prestiżowej nagrody w kategorii “Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego: Inwestycja w Edukację” został Powiat Choszczeński.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie pragnie na ręce Starosty Choszczeńskiego, Pani Wioletty Kaszak, złożyć gorące gratulacje wszystkim zaangażowanym w realizację projektów i inwestycji.

My sami wielokrotnie i w bardzo znaczący sposób skorzystaliśmy ze wsparcia, jakiego udziela nam Powiat Choszczeński, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Przypomnimy tylko, że zrealizowano u nas następujące projekty:

  • Najlepszy w zawodzie;
  • Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy;
  • Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy – II edycja;
  • Wiedza kluczem do sukcesu;
  • Przebudowa, rozbudowa i wyposażenie warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie.

Informacje o nagrodzie na stronie Powiatu Choszczeńskiego

Informacje o nagrodzie na stronie organizatora

Comments are closed.