browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sprzątanie Świata

Opublikowano przez 7 października 2019 Możliwość komentowania Sprzątanie Świata została wyłączona

Ochrona przyrody jest niezwykle ważnym elementem w naszym życiu. Każdego roku organizowana jest akcja „Sprzątanie Świata”, która w bieżącym roku odbyła się w dniach 23-25 września. Uczniowie z klas: IC BS I St., ID BS I St., ILOa oraz IIILOa, wybrali się razem z panią Lidią Michalską na sprzątanie okolicy naszej szkoły. Wcześniej zostali poinformowani o tym, że nie wolno im zbierać takich rzeczy jak: opatrunki, strzykawki, ostre przedmioty oraz prezerwatywy. Przed rozpoczęciem akcji Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Choszczna wyposażył uczniów w rękawiczki i worki foliowe. Młodzież solidnie przykładała się do zbierania śmieci, co pozwoliło im nauczyć się, jak podejmować różne działania, by ratować naszą planetę w obliczu katastrofy ekologicznej. Wszyscy  uczniowie wykazali się wzorową postawą, dając tym samym przykład mieszkańcom naszego miasta, jak należy dbać o środowisko, które nas otacza.

Julia Nalewska kl. IITH

Lidia Michalska

 

Comments are closed.