browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pierwszoklasiści 2019 na start

Opublikowano przez 1 października 2019 Możliwość komentowania Pierwszoklasiści 2019 na start została wyłączona

Tegoroczne otrzęsiny klas pierwszych, a więc nieoficjalne przyjęcie najmłodszych roczników do grona uczniów przez społeczność Zespołu Szkół Nr 2, odbyły się w nieco zmienionej formule. Pierwszoklasiści mieli do wykonania kilka zadań, które przygotowali dla nich ubiegłoroczni zwycięzcy otrzęsin, czyli klasa IILO. Uczniowie klas pierwszych zobowiązani zostali przez organizatorów do przedstawienia swojej klasy lub opowiedzenia o niej w formie wiersza, piosenki lub plakatu. Prawdziwym wyzwaniem dla absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej było namalowanie portretu swojego wychowawcy, biorąc pod uwagę to, że znają go dopiero od miesiąca. Ale przecież o to w tym chodzi.
Wyzwaniem i jednocześnie prawdziwym sprawdzianem była prezentacja swojego typu szkoły lub swojego zawodu w dowolnej formie. Tradycyjnie elementem obowiązkowym było przedstawienie klasowego kota. W obu tych konkurencjach liczyło się wszystko: pomysłowość, kreatywność, a przede wszystkim dobra zabawa. To zadanie oceniali uczniowie klasy IILO, a dniem pokazu uczniowskiej kreatywności był piątek, 27 września. To wówczas uczniowie klasy IILO, doświadczeni ubiegłorocznymi zmaganiami i bogatsi o doświadczenia zeszłorocznych pokazów klasowych, oceniali, oczywiście w sposób jak najbardziej obiektywny, pierwszoklasistów.

Jaki będzie werdykt, kto zostanie zwycięzcą i szczęśliwym zdobywcą podium, nagrody pieniężnej i oczywiście dostąpi zaszczytu zorganizowania otrzęsin w 2020 roku? Musicie uzbroić się w cierpliwość. Tego dowiecie się już niebawem podczas najbliższego apelu.

Klasa IILO z wychowawcą Beatą Zgorzelską

Comments are closed.