browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Opublikowano przez 10 października 2019 Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia została wyłączona

Dnia 4 października 2019 roku w naszej szkole, podobnie jak w wielu innych szkołach w Polsce i na świecie, obchodzono Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia na drugiej i trzeciej lekcji “tabliczkowy patrol”, czyli uczennice z klasy IVTH i IVTOŚ odwiedziły wszystkie klasy, i przetestowały je ze znajomości tabliczki mnożenia. Łącznie sprawdzono poprawność stosowania tabliczki mnożenia u 196 uczniów. Niestety, kilkanaście osób popełniło błędy rachunkowe w naszym teście. Wszyscy, którym się nie powiodło, mają rok na ćwiczenie, aby w przyszłym roku wszyscy otrzymywali dobre wyniki. Do zobaczenia za rok.

Pozdrawiamy nauczyciele matematyki

Comments are closed.