browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kolejny projekt polsko-niemiecki

Opublikowano przez 22 października 2019 Możliwość komentowania Kolejny projekt polsko-niemiecki została wyłączona

Wczoraj, tj. 21.10.2019 r., rozpoczęliśmy kolejny projekt polsko-niemiecki wraz z naszym partnerem, Oberstufenzentrum Oder-Spree w Fürstenwalde. Tym razem wspólnemu przedsięwzięciu przyświeca hasło: “Solidarna Europa jest naszym dziedzictwem”.

Spotkanie integracyjne już za nami, a dzisiaj uczniowie polscy i niemieccy oraz ich opiekunowie wyruszyli na trzydniową wycieczkę do Gdańska. Program jest napięty i niezwykle atrakcyjny. Uczestnicy projektu odwiedzą Westerplatte, Europejskie Centrum Solidarności, Centrum Sportowo-Rekreacyjne, będą również mieli czas, żeby zwiedzić Gdańsk.

Naszą szkołę reprezentują uczniowie klasy IILOa:  Julia Wróbel, Patrycja Eljasz, Iwona Knap,  Klaudia Kudra, Eryk Thiel oraz pani Beata Zgorzelska i pani Teresa Wiśniewska.

Obszerną relację z wyprawy zamieścimy po powrocie podróżników.

Comments are closed.