browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Mocne podsumowanie

Opublikowano przez 12 maja 2019 Możliwość komentowania Mocne podsumowanie została wyłączona

Łukasz Sieklucki, absolwent klasy IVTB, jest utalentowanym recytatorem. On sam, gdy rozpoczynał naukę w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, nie wiedział o tym. Na szczęście wiedzieliśmy o tym my, nauczyciele. Łukasz wystąpił w tradycyjnych szkolnych konkursach i trafił do kółka recytatorskiego prowadzonego przez panią Lillę Rybkę. Od tej chwili jego talent zaczął rozwijać się błyskawicznie. Wiele laurów szkolnych konkursów to tylko początek. W ostatnich latach nauki talent zaowocował osiągnięciami znaczącymi w skali pozaszkolnej. Warto wymienić:

  • I miejsce XVII Konkursu Poezji Religijno-Patriotycznej poświęconego pamięci ks. prałata Jana Abramskiego w roku 2017;
  • I miejsce XVIII Konkursu Poezji Religijno-Patriotycznej poświęconego pamięci ks. prałata Jana Abramskiego w roku 2018;
  • II miejsce XI Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi oraz Prezydenta Miasta Szczecina i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku 2019.

Teraz chcemy pochwalić się najważniejszym sukcesem Łukasza Siekluckiego. Łukasz przepięknymi recytacjami  wywalczył tytuł laureata II miejsca Przeglądu Wojewódzkiego 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w dniu 27.04.2019 r. Gratulujemy!

Wszystkich uczniów zainteresowanych recytacją zapraszamy do biblioteki szkolnej do pani Lilli Rybki.

Lista laureatów.

Comments are closed.