browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Cała Polska biega z mapą 2019”

Opublikowano przez 16 maja 2019 Możliwość komentowania “Cała Polska biega z mapą 2019” została wyłączona

15 maja 2019 r.  14-osobowa reprezentacja Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji popularyzującej bieg na orientację “Cała Polska biega z mapą”. Po raz trzeci imprezę w Choszcznie zorganizowało Stowarzyszenie Klub Sportowy Aktywne Choszczno. Uczniowie naszej szkoły, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, bawili się znakomicie.

W kategorii wiekowej B (2, 5 km 16 pkt. kontrolnych) I miejsce – Bartosz Leszczyński z IITH, II miejsce – Mateusz Subocz z IITOŚ, III miejsce – Natalia Michniewicz z IITOŚ. Wielkie brawa dla Was.

Ponadto w biegu udział wzięli: Magdalena Jaszkiewicz, Adrianna Dziemian, Oliwia Kociuba, Sandra Westerlich, Julia Wróbel, Patrycja Eljasz, Zuzanna Tasak, Kamil Duliński, Paweł Cichowski, Dariusz Węgierski, Eryk Thiel. Wszystkim uczestnikom składam serdeczne gratulacje. Opiekunem grupy była pani Aneta Tuszyńska-Parol.

Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.