browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Młodzież zapobiega pożarom 2019”

Opublikowano przez 5 kwietnia 2019 Możliwość komentowania “Młodzież zapobiega pożarom 2019” została wyłączona

W dniu 02 kwietnia 2019 r. odbyły się eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Gospodarzem cyklicznej imprezy była Gmina Drawno.

Po  części teoretycznej, odbywającej się w Drawieńskim Ośrodku Kultury, udaliśmy się na część praktyczną na plażę. W Gr. III uczniowie naszej szkoły zdobyli miejsca na podium. I tak: Marta Talaga z IIITOŚ zdobyła II miejsce, a Krystian Szandała z IIITB – III miejsce. Naszą szkołę reprezentowała również Wiktoria Talaga z IVTOŚ, której nie udało się wejść do ścisłego finału, niemniej jednak organizatorzy uhonorowali Wiktorię nagrodą specjalną za kolejny udział w turnieju. Uczennica zdaje w tym roku maturę, jej udział w tej edycji był już jej ostatnim.

Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.