browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wartościowe doświadczenie

Opublikowano przez 8 marca 2019 Możliwość komentowania Wartościowe doświadczenie została wyłączona

W dniu 7 marca 2019 r. Kacper Głuchowski i Krzysztof Skibiński z klasy IIIB, reprezentowali szkołę w konkursie wojewódzkim Państwowej Inspekcji Pracy “Poznaj swoje prawa w pracy”. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, utrzymując się w czołówce stawki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, co podkreślali organizatorzy. Wszystkim uczestnikom gratulowano dużej wiedzy z zakresu BHP i prawa pracy. Nie udało nam się znaleźć w pierwszej trójce i pojechać do Warszawy na etap ogólnopolski, niemniej jednak chłopcy zasłużyli na ogromne brawa. Za przygotowanie uczniów odpowiedzialna była pani Aneta Tuszyńska-Parol.

Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.