browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Czytanie w przedszkolu

Opublikowano przez 14 lutego 2019 Możliwość komentowania Czytanie w przedszkolu została wyłączona

“Młodzież czyta dzieciom” – pod tym hasłem młodzież Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie czyta przedszkolakom bajki i wiersze polskich poetów. Tym razem, 13 lutego 2019 r., odwiedziliśmy Przedszkole Nr 4 w Choszcznie, czyli Słoneczną Czwórkę i grupę Muchomorki. Nasi tegoroczni maturzyści; Natalia Rosłon z IVTH i Łukasz Sieklucki z IVTB czytali pięcio- i sześciolatkom “Kaczkę dziwaczkę” i “Żurawia i czaplę” Jana Brzechwy.

Promując czytelnictwo wśród najmłodszych, nasi uczniowie nabywają również nowe umiejętności, takie jak cierpliwość i prezentacja przed słuchaczem. Może w przyszłości tez będą pracować z dziećmi?

Lilla Rybka

Comments are closed.