browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej piłki nożnej

Opublikowano przez 23 grudnia 2018 Możliwość komentowania Turniej piłki nożnej została wyłączona

W dzień przed spotkaniami wigilijnym na hali ZS Nr 2 w Choszcznie odbył się szkolny turniej piłki nożnej halowej. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn. Emocje towarzyszyły graczom od pierwszych do ostatnich minut rywalizacji. Obrońcy tytułu klasa IIIa ostatecznie zajęła czwarte miejsce, ustępując miejsca godnym następcom.

  • I miejsce – klasa Ia;
  • II miejsce – klasa IIa;
  • III miejsce – klasa IILO.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji. Na szczególne podziękowania zasługuje jedyna dziewczyna uczestnicząc w męskiej rywalizacji, Nikola z ILO, która zasiliła swoją osobą skład klasy maturalnej IVTOŚ.

Ze sportowym pozdrowieniem Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.