browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Świątecznie pomagamy

Opublikowano przez 24 grudnia 2018 Możliwość komentowania Świątecznie pomagamy została wyłączona

Po raz kolejny udało nam się przeprowadzić akcję “Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, czyli zorganizować zbiórkę żywności i chemii gospodarczej dla potrzebujących mieszkańców miasta. Z radością patrzyliśmy, jak każdego dnia darów przybywa, a wolnego miejsca na podłodze jest coraz mniej. W zbiórkę włączyli się, jak co roku, uczniowie i nauczyciele, i z niepokojem pytali, czy darów starczy, by obdarować założone 10 osób. Starczyło. Tym bardziej, że w zbiórkę czynnie włączyli się: Młodzieżowa Rada Miasta, Salon Kosmetyczny Pani Pauliny Koral i klientki salonu oraz Uczniowski Klub Sportowy “Foka”.

Paczki były naprawdę bogate. Pozostało dokonać rozdzielenia, świątecznie przyozdobić kartony, przebrać się za Mikołaja i w drogę. Samochód Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zapakowany po brzegi, przewiózł wolontariuszy do każdego domu. Było zaskoczenie, były podziękowania i była radość. Nadchodzące święta to radosny czas, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy dać trochę radości innym. Darczyńcy, wolontariusze i Partnerzy naszej akcji – to był kawał dobrej roboty. Dziękujemy za współpracę.

Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.