browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

OLIMPIADA WIEDZY O AIDS

Opublikowano przez 6 grudnia 2018 Możliwość komentowania OLIMPIADA WIEDZY O AIDS została wyłączona

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Choszcznie. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania zakażeniom HIV oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS. Eliminacje szkolne  odbyły się 14 listopada 2018 roku. Spośród uczestników tego etapu wyłoniono 2 uczennice – reprezentantki naszej szkoły w etapie powiatowym olimpiady. Były to:  Martyna Broda i Paulina Więckowska z klasy ITH. Wśród zwycięzców etapu powiatowego (5 grudnia 2018 roku), na II miejscu znalazła się Paulina Więckowska. Serdecznie jej gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem i wzięcie w nim udziału.

                                                         Lidia Michalska

Comments are closed.