browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Barwy Lasu 2018” – wyróżnienie

Opublikowano przez 17 grudnia 2018 Możliwość komentowania “Barwy Lasu 2018” – wyróżnienie została wyłączona

Organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Lasu” został rozstrzygnięty. Emilia Bok, uczennica I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 14 grudnia 2018 r. Emilia odebrała dyplom i nagrodę podczas finału konkursu. Pracę Emilii można zobaczyć na wystawie w galerii pałacowej w Kaliszu Pomorskim.

Galerię można obejrzeć tutaj.

Emilia już od dłuższego czasu zachwyca nas swoim plastycznym talentem. Furorę zrobił na przykład portret wychowawczyni zaprezentowany podczas Otrzęsin 2018. Mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli podziwiać prace młodej artystki.

Comments are closed.