browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej piłki siatkowej

Opublikowano przez 27 listopada 2018 Możliwość komentowania Turniej piłki siatkowej została wyłączona

W dniu 23 listopada 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie rozegrany został turniej piłki siatkowej. Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn. Reprezentacje klas: ITH, IIITB, IA, IIA, IIIA i IB. Drużyny mierzyły się w pojedynkach każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Po emocjonujących spotkaniach nastąpił czas podsumowania i w efekcie końcowym liczenia małych punktów. Ostateczne wyniki pierwszej trójki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce – klasa IIA;
  • II miejsce – klasa IIITB;
  • III miejsce – klasa IIIA.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Fotografie: Krystian Kroczak

Comments are closed.