browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Happening profilaktyczny

Opublikowano przez 17 listopada 2018 Możliwość komentowania Happening profilaktyczny została wyłączona

15 listopada obchodzony Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. To ważna profilaktyczna inicjatywa mająca na celu zachęcenie do zerwania z nałogiem. I choć od lat 90-tych poziom palenia wśród Polaków spadł o połowę, to jednak nadal pali około 8 milionów Polek i Polaków. Akcja “Światowy Dzień Rzucania Palenia” jest częstym działaniem podejmowanym przez Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich. Przygotowania do happeningu to nie tylko opracowanie haseł czy plakatów ale lekcje profilaktyczne prowadzone tego dnia na wszystkich przedmiotach i poszukiwanie informacji na temat zgubnych skutków palenia. Przejście wokół szkoły i prezentacja postawy wolnej od nałogów to zwieńczenie antynikotynowej kampanii.

Edyta Tyburczy-Kujawa

Fotografie: Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.