browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Otwarcie sali fitness

Opublikowano przez 12 października 2018 Możliwość komentowania Otwarcie sali fitness została wyłączona

Zakup nowego sprzętu w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie pozwolił na otwarcie długo wyczekiwanej sali fitness. W dniu 8 października 2018 r. Starosta Choszczeński – pani Wioletta Kaszak, Wicestarosta – pani Aneta Kołuda, dyrektor szkoły – Pani Barbara Ciecierska i nauczycielka wychowania fizycznego – pani Aneta Tuszyńska-Parol dokonały oficjalnego otwarcia sali fitness.

Bieżnie, rowery magnetyczne i orbitreki to nowe zakupy, na które mogliśmy sobie pozwolić dzięki dofinansowaniu z Powiatu Choszczeńskiego oraz z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego na zadanie “Poprawa infrastruktury sportowej przez doposażenie w sprzęt trzech jednostek organizacyjnych Powiatu choszczeńskiego”.  Teraz hala na Polnej jest już w pełni zagospodarowana.

Ze sportowym pozdrowieniem
Aneta Tuszyńska-Parol

Fotografie: Anna Domańska – Starostwo Powiatowe w Choszcznie

Comments are closed.