browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

XVIII Zachodniopomorski Festiwal Nauki

Opublikowano przez 26 września 2018 Możliwość komentowania XVIII Zachodniopomorski Festiwal Nauki została wyłączona

19 września 2018r. uczniowie klas: IITH, IIITH i IVTH udali się na Uniwersytet Szczeciński na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Odbywał się tam . W ramach jego obchodów zorganizowano cykl zajęć na szczecińskich wyższych uczelniach. My uczestniczyliśmy w wykładzie prof. zw. dr hab. Agnieszki Szewczyk – „Nie daj się! czyli jak komputer może Cię wykończyć – ergonomia pracy z komputerem”. Następnie udaliśmy się na warsztaty „Jak rozpocząć własny e-biznes?”, które prowadziła dr hab. Ewa Krok i dr Zbigniew Stempnakowski.

Po zajęciach udaliśmy się do Multikina, gdzie uczestniczyliśmy w projekcji filmu „Dywizjon 303”, Jest to ekranizacja lektury Arkadego Fiedlera „Dywizjon 303”. Książka powstała w ostatnich tygodniach bitwy o Anglię. Opowiada o losach polskich lotników, którzy walcząc 43 dni ogółem strącili 126 niemieckich samolotów.

Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Zachęcamy innych do obejrzenia, udanej naszym zdaniem, ekranizacji książki „Dywizjon 303”. Planujemy w przyszłym roku ponownie uczestniczyć w kolejnej edycji festiwalu.

Comments are closed.