browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Streetball w Szczecinie

Opublikowano przez 28 września 2018 Możliwość komentowania Streetball w Szczecinie została wyłączona

W dniu 27 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły: Natalia Rosłon IVTH, Nikola Staszczyk IVTB, Kacper Dubowik IIIA oraz Kacper Migdalski IIIC reprezentowali placówkę podczas Europejskiego Tygodnia Sportu zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, panią Magdalenę Zarębską-Kuleszę. Nasi podopieczni brali udział w zawodach streetballa, czyli ulicznej koszykówce.

Rozgrywki o Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty odbyły się w Szkole Podstawowej nr 65 w Szczecinie. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie, zajmując 3 miejsce w grupie. Nie udało się wywalczyć pucharu, niemniej jednak postawa i zaangażowanie drużyny, jako jedynej, w której grały dziewczęta, zasługuje na wielkie słowa uznania i pochwały. W imieniu własnym, jak i dyrekcji szkoły serdecznie Wam gratuluję, a Natalce życzę powrotu do zdrowia.

Aneta Tuszyńska-Parol – opiekun

Comments are closed.