browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Bal Absolwenta z okazji 55-lecia szkoły

Opublikowano przez 11 czerwca 2018 Możliwość komentowania Bal Absolwenta z okazji 55-lecia szkoły została wyłączona

Podsumowaniem obchodów 55-lecia Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie był Bal Absolwenta. W pięknie wystrojonej hali szkoły zjawili się licznie goście oraz nasi dawni uczniowie. Program balu przewidywał przede wszystkim dobrą zabawę, ale kilka punktów ubarwiło spotkanie.

Po przywitaniu uczestników przez dyrektor szkoły, panią Barbarę Ciecierską, nastąpił moment znany ze studniówek, czyli polonez. Wszyscy dobrali się w pary i w korowodzie wykonali dość skomplikowany i piękny układ tradycyjnego tańca. Tak rozruszani, uczestnicy spożyli wyśmienity obiad, a potem ruszyli do tańca. Zabawa się rozkręciła i nastroje były znakomite. Wtedy nauczyciele szkoły, z panem Tomaszem Płonką na czele, przeprowadzili aukcję pamiątek szkolnych. Wydawano naprawdę spore sumy.  I tak trwały tańce, oglądano archiwalne zdjęcia, wykonywano nowe fotografie, rozmawiano, wspominano… A przecież było co wspominać. Historia ZS Nr 2 jest bogata, a każdy absolwent tę historię współtworzył.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na następną za 5 lat.

Fotografie: Foto-Ars Recz

Comments are closed.